Насіння базиліка фіолетового W.Legutko призначене для професійного вирощування мікрозелені в домашніх умовах. Вона використовується для збагачення раціону, додавання свіжості та аромату стравам, а також для декору салатів, супів, бутербродів та інших кулінарних творінь. Мікрозелень базиліку ідеально підходить для тих, хто слідкує за своїм здоров'ям, оскільки містить антиоксиданти та поживні речовини, потрібні для підтримання імунітету та енергії. Вона зручна у використанні: готова до вживання лише через кілька днів після посіву. А однієї такої упаковки достатньо для отримання великого обсягу свіжої зелені.
Особливості та переваги:
підходить для вирощування вдома або на балконі;
готова до вживання через 7-14 днів;
насіння високої якості;
забезпечує високу поживну цінність;
насичений смак і аромат свіжого базиліку;
підходить для декору страв;
стимулює апетит і покращує травлення;
містить природні антиоксиданти;
зручне фасування в упаковці 10 г;
проста у вирощуванні без спеціальних навичок.
Мікрозелень базиліку фіолетового W.Legutko - це якісний продукт, який легко виростити навіть у домашніх умовах. Вона стане корисним і смачним доповненням до вашого раціону, забезпечуючи організм необхідними вітамінами та мікроелементами. Така мікрозелень стане чудовим вибором для тих, хто цінує свіжість і натуральність у кожній страві.
Як вирощувати Мікрогрін в будинку або на балконі?
Вирощування Мікрогрін - це одна з головних переваг рослини. Завдяки інноваційному методу вирощування зелені на натуральних, екологічно чистих лляних килимках, процедура не викликає складнощів. Для зростання Мікрогрін необхідна тільки вода і повітря, все інше вже закладено в насінні.
Існують два основних види вирощування Мікрогрін:
Гідропонний метод,
Вирощування на грунті.
Для того, щоб виростити Мікрогрін без використання землі необхідно мати:
Невеликий контейнер;
Килимок з натурального льону;
Насіння мікрозелень з нашого асортименту
Сам процес вирощування мікрозелень також досить простий, головне не поспішати і вчасно поливати насіння.
Для початку, насіння мікрозелень потрібно змочити водою (потрібно використовувати воду кімнатної температури, занадто холодна або гаряча вода може нашкодити рослині). На низ контейнера варто покласти лляної килимок. Зверху на килимок потрібно обережно розсипати розкласти насіння, розподіливши їх рівномірно по поверхні.
Наступний етап - накрити контейнер плівкою або кришкою (так ми створюємо ефект парника). Після цього контейнер з мікрозелень потрібно поставити на 2-3 дні в тепле місце, а так само важливо не забувати провітрювати насіння 2 рази в день, адже в іншому випадку насіння згниють.
Важлива інформація про полив мікрозелень. Не потрібно наливати в контейнер воду з пляшки - це зіпсує весь процес вирощування. Досить поливати з пульверизатора, щоб підтримувати вологість килимка.
Що стосується світла, то на першому етапі, мікрозелень в ньому не сильно потребує, адже всі необхідні речовини для сходження знаходяться в насінні. При дотриманні всіх правил використання контейнера, килимка і насіння, перші паростки мікрозелень мають з'явитися вже через кілька днів. Ось коли це станеться, тоді необхідно розмістити контейнер поряд з вікном.
Коли можна збирати урожай?
Перший урожай можна збирати через тиждень-другий, коли розмір рослини буде приблизно 4-6 сантиметрів заввишки. Рекомендовано мікрозелень вживати відразу після підрізання, адже в цей момент в ній міститься найбільше вітамінів і мінералів.
Як слід використовувати мікрозелень?
Кращий метод використання мікрозелень - це з'їсти рослини з превеликим задоволенням, і відразу ж висадити наступний урожай. Насправді, у людей досить різні смаки і передбачити однозначні рецепти - складно. Точно варто спробувати - це свіжий салат з овочів, приправлений оливковою олією і лимоном. Зверху додати крихти свіжо меленого перцю, сухарики з чорного хліба і паростки Мікрогрін. Звичний всім салат в поєднанні з Мікрогрін, заграє новими нотами, наситить ароматом і подарує незабутній смак.
Часто можна зустріти перші страви, зверху засипані Мікрогрін замість звичного кропу. Такий варіант трохи самобутній, але незвично смачний і привабливий на вигляд. Не треба боятися додавати Мікрогрін і до бутербродів. Існує багато різновидів бутербродів, які є нетрадиційними, але досить популярними серед молоді.