Фільтр для меду

Фільтр для меду

Одним з важливих елементів при відкачування меду є фільтр. Зрозуміло, що чим краще фільтр, тим якісніше вийде мед. Купити фільтр для меду та інший інвентар для бджільництва можливо в нашому інтернет магазин бджільництва dompchel.com.ua.
Фільтр для меду складається з двох секцій, які виготовлені з дротяних сіток: одна з розмірами вічок 0,35х0,4 мм, друга (нижня) - 0,25х0,3 мм. Фільтр має діаметр 195-200 мм. Багато фільтрів оснащені розсувними власниками, за допомогою яких він утримується на ємності під мед. Фільтрувати мед слід під час відкачування або відразу після неї. Для зберігання меду можна використовувати дерев'яні бочки, алюмінієві фляги, скляні ємності і пластикову тару (Куботейнери).

 

Різновиди фільтра для меду

Розрізняють такі фільтра для відкачки меду:

Коротко зупинимося на кожному фільтрі для меду.


Фільтр для меду Куботейнери призначений для установки на Куботейнери. Він служить для проціджування меду і очищення його від сторонніх домішок. Фільтр щільно встановлюється на Куботейнери, запобігаючи проникнення бджіл в відфільтрований мед. Завдяки великій площі фільтрації має кращу продуктивність в порівнянні з іншими фільтрами. За рахунок плоскої сітки, яка не має вигинів і переломів, очищення сітки проводиться звичайною пчеловодной лопаткою. Виготовляються з нержавіючої та оцинкованої сталі.
 

Фільтр для меда

 

Циліндричний фільтр для меду. Такий фільтр складається з воронки з широкою верхньою частиною і спеціального фільтруючого елемента має циліндричну форму (у старих конструкціях він мав форму куба). Як циліндр, так і куб не мають верхньої кришки. Стінки фільтруючого елемента виготовлені дрібнопористої лудженої сітки.
При очищенні, на ємність для очищеного меду, ставиться воронка, в яку поміщається фільтр. Неочищений мед подається в фільтруючий елемент. Так як мед має можливість стікати не тільки через дно, але і бічні стінки, продуктивність даної конструкції достатня для використання її на великих бджільницьких господарствах.

 

Двухсекційний фільтр для меду. Даний фільтр є дві секції, які щільно вставлені одна в іншу. Ці секції забезпечені лудженими сітками. У верхній секції сітка має більші осередки, для затримання порівняно великих домішок, і розташовується горизонтально. Нижня секція забезпечена дрібнопористої сіткою напівсферичної форми для відділення дрібних домішок. У конструкції такого фільтра може бути передбачено кріплення, як для підвішування на кран зливу меду, так і горизонтальне кріплення, за допомогою якого фільтр лягає на борту ємності, в яку збирається очищений мед.
Переваги та недоліки двохсекційного фільтра для меду
Недолік даного фільтра - невелика продуктивність (в слідстві швидкого засмічення осередків сіток), що обмежує його використання на великих бджільницьких господарствах. До переваг фільтра можна віднести простоту пристрою і легкість у використанні.

Двухсекційний фільтр для меду


Погружной трисекційний фільтр для меду. Цей фільтр корпус з нержавійки або лудженої білої жерсті. Усередині цього корпусу розташований фільтруючий елемент, який складається з зовнішньої дрібнопористої сітки і внутрішньої сітки має біліше великий розмір осередків (близько двох міліметрів). У корпусі для зливу очищеного меду передбачені два зливні отвори. Одне розташоване на дні фільтра, а інше на висоті приблизно однієї третини від низу стінки.
Відкачаний мед за допомогою відра або іншої ємності наливають всередину фільтруючого елемента. Попередньо потрібно закрити нижню зливний отвір, а під верхній отвір підставити ємність для очищеного меду. Коли кількість меду буде вище верхнього зливу, він самопливом буде стікати в ємність. Нижній отвір використовують по завершенні очищення.
Цей фільтр найбільш підходить для використання на великих бджільницьких господарствах.


Придбати фільтр для меду та iнший потрiбний інвентар для бджільництва ви зможете в нашому інтернет магазині бджільництва dompchel.com.ua залишивши заявку на сайті або зателефонувавши за контактами представленими на сайті.