Міко Хелп 500 мл

МікоХелп - багатокомпонентний біопрепарати на основі грибів і бактерій для профілактики та лікування бактеріальних і грибкових хвороб рослин. Пригнічує розвиток фітопатогенів на ранній стадії, тим самим захищаючи рослину від кореневої, плодової та стеблової гнилі. 

В його основі - дружні культурним рослинам мікроскопічні гриби роду Trichoderma, що пригнічують понад 60 видів хвороботворних мікроорганізмів. Крім того, до його складу входять бактерії Bacillus subtilis, а також певні види Enterococcus, які пригнічують шкідливі мікроорганізми. Позитивний ефект такого складк підсилюється бактеріями Azotobacter, які насичують ґрунт біологічним азотом, і Enterobacter, котрі переводять недоступні рослинам форми калію та фосфору в ґрунті в легкозасвоювані.

Біофунгіцид МікоХелп покращує родючість ґрунту і надає лікувальну дію на можливі хвороби, а також захисну дію проти бактерій, грибних патогенів і хвороб, таких як коренева гниль, альтернаріоз, фітофтороз, ризоктониоз, бактеріоз та ін. Також, він добре впливає на зростання і зміцнення кореневої системи. 

Користь від застосування:

потужна лікувальна та тривала захисна дія проти збудників хвороб: кореневих гнилей, чорної ніжки, альтернаріозу, фітофторозу, ризоктоніозу, септоріозу, фузаріозу, бактеріозів та ін;

гриб Trichoderma проникає безпосередньо в корінь і утворює ендомікоризу, яка допомагає зміцнювати імунітет рослин, всмоктувати поживні речовини та боротись із збудниками захворювань;

знімає стрес  від різких перепадів температур і посухи;

безпечний для людей, тварин і бджіл;

підвищення родючості ґрунту.

оздоровлення ґрунту відбувається за рахунок пригнічення фітопатогенів та підвищення біологічної активності ґрунту.

Біофунгіцид МікоХелп підходить як для відкритих грядок, так і для теплиць та парників. 

МікоХелп використовується для передпосівної обробки насіння і садивного матеріалу, обприскування рослин в період вегетації, додавання в крапельний полив і поливу під корінь, ідеально підходить для дезінфекції та оздоровлення ґрунту від хвороботворних бактерій та грибних патогенів. 

Гарантійний термін  придатності від дати виготовлення: 12 місяців за температури від 4 °С до 10°С або 6 місяців за температури від 10 °С до 15°С.

Застосування

Культура

Рекомендовані норми та спосіб застосування

Обробка ґрунту

Висаджування, пересаджування (саджанці, розсада,кущі)

Позакореневе підживлення

(обприскування) у період

вегетації

Овочеві культури закритого та

відкритого ґрунту

20-40г (1-2 пакети) у 5-10л води/1 сотку

20 г (1 пакет) /10л води

300-500 мл робочого розчину/ 1 рослину

(лунку)

20 г/8-10 л води/ 1 сотку

4 рази з інтервалом 3-4 тижню

Суниця, полуниця

Квіти (садові, кімнатні)

Виноград, малина, смородина та ін.

40 г (2 пакети) /10л води

0,5-1 л робочого розчину/ 1 кущ

(саджанець)

Яблуня, груша, черешня та ін. плодові

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Міко Хелп 500 мл

  • Артикул: 04062024-3
  • Наявність: В наявності
  • 199.00 грн.