Лепідоцид БТУ 500 мл

Біоінсектицид Лепідоцид БТУ-р для захисту рослин від шкідників (лускокрилих комах).

Білковий токсин, що міститься в препараті, призводить до загального паралічу травного тракту комахи протягом перших 4-х годин після потрапляння в шлунок. Потім протягом 12-24 годин розвивається загальна бактеріальна септицемія організму комахи. При достатній дозі гусениці припиняють харчуватися, перестають рухатися, змінюють забарвлення, зморщуються, чорніють і гинуть в більшості протягом 3-5 діб. Виділяються білкові кристали бактеріями постійно, що і забезпечує пролонгований ефект дії препарату.

Біоінсектицид Лепідоцид БТУ-р для для захисту квітів, овочевих та плодово-ягідних культур від гусениць  лускокрилих комах-шкідників (біланів, капустяної, яблуневої та плодової молі, американського білого метелика, совок, вогнівок, листокруток, кукурудзяного та лучного метелика, пильщиків та ін.).

Рекомендації по застосуванню


Максимальний ефект досягається при обробці рослин в ранні строки розвитку гусениць. Повторну обробку провести через 5-10 днів, якщо яйцекладка і відродження шкідників тривають певний час або випали рясні опади зразу ж після обробки.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Лепідоцид БТУ 500 мл

  • Артикул: 01062024-9
  • Наявність: В наявності
  • 162.00 грн.