ЕМ-препарат

ЕМ-препарат містить фотосинтетичні, молочнокислі, азотовмісні бактерії, ферменти, дріжджові грибки, амінокислоти та ін.

Препарат застосовується для відновлення родючості ґрунту.


Для весняного обробітку ґрунту:

Грядки поливають розчином засобу "ЕМОЧКА", розвівши 1:100 (півсклянки/відро води) обробляють плоскорізом у глибину до 5 см. і мульчують. Норма для весняної обробки - 1-2 літри розчину / 1 квадратний метр.


Для кореневого поливу:

розводять препарат “ЕМОЧКА” 1:1000 (1 столова ложка/відро води або одну склянку/200 літрову бочку) і поливають рослини щотижня. Норма внесення на 1 кв.м: 2-5 л робочого розчину.


Для позакореневого підживлення:

розводять препарат "ЕМОЧКА" 1:500 (2 столові ложки / відро води) і обприскують листя рослин з дрібнодисперсного розпилювача, щоб не з'являлися великі краплі, що легко скочуються з листка. Всі дії для обприскування рослин проводяться в похмуру погоду, рано-вранці або у вечірній час при температурі, оптимальній для розвитку корисних мікроорганізмів - 15-25С. Може не призвести до якісних результатів використання засобу перед або під час дощу, у вкрай спекотну або сонячну погоду.

Найефективніше вносити в ґрунт ЕМ-компост.


Для приготування ЕМ-компоста:

розведіть засіб "ЕМОЧКА" у співвідношенні 1:100 (100 мл / 10 л води), рівномірно зволожте гній, бадилля, тирсу або іншу органіку розчином, ретельно перемішайте, потім покрийте плівкою з поліетилену.

Усього через 2-3 тижні можна вносити компост у навколокореневу зону. Вносити свіжий ЕМ-компост в ствольну зону не можна!

Препарат "ЕМОЧКА" це екологічно нешкідливий засіб. Тому його розчин можна використовувати весь період під час вегетації (тобто зростання, розвитку рослини). Використовується починаючи від замочування насіння до поливу розсади, висадки в ґрунт рослин, кореневої/позакореневої підживлення у фазі росту, плодоношення та до компостування залишків рослини.

Ми рекомендуємо розпочинати використання препарату “ЕМОЧКА” у будь-який час, якщо температура повітря вище 10 градусів.

У засобі "ЕМОЧКА" допускаємо осад, тому перед застосуванням його треба збовтувати.

Нагадування: термін придатності препарату – 6 місяців. Після відкриття оригінального пакування засіб використовують протягом 2-х місяців.

Препарат зберігається щільно закритим, без попадання в тару повітря, в прохолодному та темному місці, при стабільній температурі (10-20°С), на землі або дерев'яній поверхні, і не на бетоні, тим більше не на залізобетоні, не поблизу проводів понад 2 кВ потужністю.

Розчин препарату можна зберігати і при кімнатній температурі. Термін зберігання розчину "ЕМОЧКА" - не довше 3-х днів.

Засіб "ЕМОЧКА" забороняється зберігати під прямими променями сонця, в холодильнику, морозильнику. Слід також уникати раптових перепадів температури, що збереже їх властивості і на тривалий час.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

ЕМ-препарат

  • Артикул: klub-9
  • Наявність: В наявності
  • 145.00 грн.