Ентоцид (Метаризин) від личинки хруща
Супер ефективний засіб для захисту рослин від ґрунтових шкідників.

Ентоцид (Метаризин) ефективно діє проти таких шкідників: капустянка, дротяник, личинка та імаго хруща і колорадського жука.

У складі препарату є висока концентрація міцелій та спор гриба Metarhizium anisopliae, який є ентомопатогенним для низки ґрунтових шкідливих комах. Перебуваючи в ґрунті грибок в активному стані чекає контакту зі шкідником, потрапляючи на якого, вражає його жирові тканини, кишечник, органи дихання та нервову систему. Суперечки гриба починають проростати через 12 годин. Загибель настає через 40-120 годин залежно від віку личинки, при цьому грибок використовує личинку для подальшого розвитку.

При регулярному застосуванні засобу від ґрунтових шкідників Ентоцид (Метаризин), чисельність капустянки, колорадського жука, дротяника та інших личинок шкідливих комах суттєво скорочується. До речі, вони можуть бути причиною захворювання чи загибелі плодово-ягідних культур, т.к. вражають кореневу систему рослин, особливо тих, що приносять солодкі плоди.

Препарат може застосовуватися для замочування насіння, обробки коренів розсади, і для нанесення в грунт. На ділянках, які населені шкідливими комахами, обробку бажано проводити навесні або восени перед скопуванням. Найбільший ефект досягається при внесенні препарату у вологий ґрунт.

Для розрахунку необхідної кількості препарату пропонуємо скористатися розрахунковою таблицею.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Ентоцид (Метаризин) від личинки хруща

  • Артикул: klub-11
  • Наявність: В наявності
  • 80.00 грн.