Фітоцид спрей 300 мл

Біофунгіцид для кімнатних рослин Фітоцид-р БТУ-Центр Україна

Фунгіцидний біопрепарат Фітоцид-р у формі спрею, застосовується для біологічного захисту кімнатних та балконних рослин проти комплексу грибкових та бактеріальних захворювань, а також для покращення їхнього росту та живлення. Діючою основою даного препарату є клітини природних ендофітних бактерій Bacillus subtilis, їх активні метаболіти та джерела живлення. Штами Bacillus subtilis виробляють антибіотики, які є антагоністами по відношенню до фітопатогенів, тим самим забезпечують стабільний захист рослин та підвищують їхній імунітет. Крім того, вони виявляють стимулюючий ефект щодо культури, яку захищають, а також збагачують рослини біологічно активними речовинами і мікроелементами. Екофунгіцид Фітоцид-р успішно використовується для захисту петунії, пеларгонії, троянди, орхідеї, фіалки, пуансеттії, нарциса, антуріуму, бегонії, фуксії від парші, фітофторозу, плямистості, чорної ніжки, кореневої гнилі, гнилі сходів, септоріозу, антракнозу, аскохітозу, пероноспорозу.

Переваги фунгіциду на основі живих бактерій Фітоцид-р

Засіб забезпечує живлення рослин макро- та мікроелементами у легкодоступній для рослин формі

Препарат Фітоцид-Р Жива земля оздоровлює та збагачує грунт поживними та біологічно активними речовинами, вітамінами та амінокислотами

Біофунгіцид ефективно контролює широкий спектр грибкових та бактеріальних захворювань кімнатних культур

Біопрепарат зміцнює імунітет кімнатних рослин, сприяє їх повноцінному зростанню та розвитку

Даний фунгіцид надає активний профілактичний захист рослинам після придбання, при пересадці, перед цвітінням та перед початком зимового періоду

Інструкція, спосіб застосування склад, дозування та норма витрати біологічного препарату Фітоцид-р спрей 300 мл

Діюча речовина: живі клітини бактерії Bacillus subtilis не менше 1х108КУО/см3, та її активні метаболіти: ферменти, вітаміни, антимікробні речовини, макро- та мікроелементи, джерела живлення рослин.


Вид обробки

Кількість обробок

Інтервал

Захист від захворювань

3-4 рази

7 днів

Профілактика захворювань

1 раз

30 днів

Препарат перед застосуванням збовтати. Обприскувати рослини при пересадці, перед цвітінням, на початку зимового періоду та для профілактики хвороб один раз на 7-10 днів протягом місяця. Обприскування проводити шляхом рівномірного розпилення препарату на листя рослин та грунт, уникаючи суцвіть та прямих сонячних променів.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Фітоцид спрей 300 мл

  • Артикул: 04062024-6
  • Наявність: В наявності
  • 101.00 грн.