Бітоксибацилін 125 мл

Біологічний інсектицид Бітоксибацилін БТУ-Центр Україна

Бітоксибацилін є концентратом біоінсектициду кишкового типу, що застосовується для обробки овочевих та плодово-ягідних культур від різноманітних видів шкідливих комах. Активним компонентом даного біологічного засобу служать бактерії Bacillus thuringiensis та їх метаболіти, які, потрапивши в організм комах разом з рослинними частинами, що поїдаються, впливають на нервову систему, викликаючи параліч і подальшу загибель. Найбільш висока ефективність біопрепарату Бітоксибацилін-БТУ спостерігається при обробці рослин на початку стадій розвитку шкідників (1-3 стадії – різновікові личинки, гусениці). Засіб виявляє активність навіть в умовах несприятливої погоди та не сприяє розвитку стійкості до препарату у комах-шкідників. Продукт безпечний для рослин та навколишнього середовища. Біопрепарат не накопичується у ґрунті та рослинах, що забезпечує можливість збирання врожаю через п'ять днів після проведення обробки. Бітоксибацилін надає ефективний захист при обробці огірків закритого ґрунту, капусти, картоплі, томатів, баклажанів, квітів, всіх видів буряків, соняшнику, люцерни, смородини, малини, агрусу, суниці, винограду, яблуні, сливи, абрикоса, чері. кліщів, баштанної попелиці, білянки, капустяної молі, колорадського жука, вогнівки, лугового метелика, совок, листокрутки, пильщика, гродневої листокрутки, яблонної та плодової молі, американського білого метелика, златогузки.

Переваги препарату Бітоксибацилін для захисту рослин від шкідників

Біопрепарат екологічно безпечний і не накопичується у ґрунті

Засіб ефективно працює навіть в умовах несприятливої погоди 

Інсектицид має тривалий термін захисної дії та не сприяє розвитку стійкості до препарату у комах

Препарат є економічним завдяки низькій нормі витрати 

Біоінсектицид контролює велике коло комах-шкідників

Інструкція, спосіб застосування, склад, дозування та норма витрати інсектициду Бітоксибацилін-БТУ 125 мл

Культура

Шкідливий об'єкт

Норма витрат

Особливості

Овочеві, баштанні, плодові, ягідні культури та виноград

Колорадський жук, павутинний кліщ, совка, листовійка, плодожерка та ін.

35 мл/5 л води

Рекомендується дворазове, з інтервалом 7-10 днів, обприскування рослин проти кожного покоління шкідників

Застосовують біопрепарат у вигляді розчину, який готують згідно з нормами, зазначеними в таблиці та використовують протягом доби. 

Необхідну норму біопрепарату Бітоксибацилін-БТУ ретельно розмішати у воді з температурою від 15 до 20ºС. 

Обробку бажано проводити, уникаючи дії прямих сонячних променів, краще вранці або ввечері при температурі повітря від 15ºС до 30ºС, у суху безвітряну погоду.

Для підвищення ефективності дії до розчину додати біоприлипачі Ліпосам 5-10 мл на 10 л води. Розчинення Ліпосаму провести окремо. Спочатку норму Ліпосама ретельно розмішати у невеликій кількості води (1:1) до однорідності, доливаючи воду малими дозами.

При приготуванні бакової суміші дотримуватись порядку внесення компонентів: першими вносять хімічні препарати, мікроелементи, розчин Ліпосаму, а після перемішування – Бітоксибацилін-БТУ. При цьому норма хімічних протруйників зменшується на 30-50%, мікроелементів – на 30% завдяки надійній дії Ліпосаму щодо закріплення препаратів на рослинах.

Перед використанням препарат збовтати!


Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Бітоксибацилін 125 мл

  • Артикул: 01062024-5
  • Наявність: В наявності
  • 84.00 грн.