Рідке добриво Еколайн Бор Преміум у вигляді органічного комплексу бору з моноетаноламіном та амінокислотами для чутливих до Бору культур: ріпаку, цукрових буряків, соняшнику, картоплі, винограду, плодових та овочевих культур.
Діюча речовина та хімічна група
Азот (N - NH2) 4,5%
Бір (B) 14,0 %
Амінокислоти (L-α) 1,0%
________________________________________
Щільність 1,34 г/мл
pH 8,0
Рекомендації
У рослинах бор бере участь у освіті клітинних структур і нормальної диференціації тканин, надає їм міцності. Бор покращує засвоєння поживних речовин та транспортування вуглеводів з листя до коренів та репродуктивних органів. Надзвичайно важлива роль бору у процесах цвітіння – запилення. При його нестачі пилок втрачає життєздатність, процес запилення проходить в повному обсязі. Яскравий приклад – череззерниця кукурудзи в умовах посухи.
Потреба борі у різних культур різна. Дводольні рослини (цукрові буряки, соняшник, ріпак, майже всі овочі та фрукти) засвоюють приблизно в 10 разів більше бору, ніж однодольні (злаки). Особливо багато його накопичується у м'якоті плодів.
Борне голодування рослин сильніше проявляється під час посухи та при зміні реакції ґрунтового середовища у лужний бік. Борні добрива повинні використовуватися за результатами аналізу ґрунту та рослин або превентивно на посівах чутливих культур. Прояви гострого дефіциту, які проявляються візуально, практично неможливо усунути.
Призначення та переваги мікродобрива
Еколайн Бор Преміум містить бор у формі органічної сполуки з моноетаноламіном та вільні L-α-амінокислоти.
Спецдобриво Еколайн Бор Преміум забезпечує:
1. регулярне харчування бором у критичні фази розвитку рослин, сприяє прояву відновного ефекту в рослинах після впливу стресових факторів (посухи, заморозків, внесення пестицидів тощо),
2. регулювання процесу цвітіння,
3. покращення якості врожаю
основні переваги
- До складу добрива входять L-α-амінокислоти;
- сприяє прояву відновного ефекту на рослину після впливу стресових факторів (посуха, заморозки, внесення пестицидів тощо);
Підвищує вміст сухих речовин у товарній частині врожаю плодових та овочевих культур.