Терморегулятор PT20-VR1 (короткий датчик 7 см)

Терморегулятор PT20-VR1 (короткий датчик 7 см)


Терморегулятор розетковий РТ20-VR1 Pulse виконує функцію управління температурним режимом інфрачервоних панелей і електричних обігрівачів. 

 

Вмонтований мікроконтролер аналізує показники датчика, порівнюючи їх із заданою температурою, та, на основі цих даних і заданого режиму роботи, оперує процесом вмикання чи вимикання термореле. Терморегулятор здатен вимірювати та регулювати температуру до 75 °С включно. 


Розетковий терморегулятор легко встановлювати, однак при встановленні слід звернути увагу на висоту місцезнаходження приладу. Як правило, повітря у нижній частині приміщення холодніше, ніж у верхній, тому, відповідно, датчик буде брати за точку відліку температуру повітря у конкретному місці. Рекомендована висота встановлення коливається між 0,4 м та 1,7 м від рівня підлоги. Прилад має ступінь захисту IP 20. Розміри терморегулятора компактні - 125х90х64 мм. Крок спрацювання перемикача дорівнює  1 °С.

Робоча напруга для якісного функціонування терморегулятора складає  200-240 В при силі струму у 16 А. 

 

Переваги: 

  • низька ціна
  • простий монтаж - просто вставте в розетку
  • точність вимірювання температури - 0,1 ºС
  • вітчизняний виробник
  • межі регулювання температури 0,1 ... 30 °С


Особливості експлуатації : 

Щоб увімкнути чи вимкнути терморегулятор, слід натиснути кнопку "+" протягом 4 секунд, доки не з'явиться напис "on" або "off" на індикаторі. Щоб увійти в режим меню, потрібно утримувати кнопку "-" довше 4 секунд. Вихід з меню відбудеться автоматично протягом 5 секунд після останньої операції з налаштуваннями. Щоб підтвердити налаштування чи зайти у поглиблене меню, потрібно одночасно утримувати обидві кнопки "+" і "-". 

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Терморегулятор PT20-VR1 (короткий датчик 7 см)

  • Модель: el-med-30
  • Наличие: Есть в наличии
  • 470.00грн.

Заказать в 1 клик

Мы перезвоним Вам и уточним детали