Апинозема (20гр. на 10 семей)

Апинозема (20гр. на 10 семей)

Призначення: Препарат «Апінозема» використовують в весінньо-осінній період для профілактики та лікування нозематозу бджіл, змішаних бактеріальних захворювань бджіл.

Форма випуску:  Порошок жовтого кольору.

Склад: D-глюкоза, морська сіль, екстракт часнику, Аскорбінова кислота, Метронідазол – фармацевтичний лікарський засіб з яскраво вираженою протимікробною дією.

Фармакологична  дія: Активні діючі речовини, що входять до складу препарату«Апінозема», мають широкий спектр лікувальної дії щодо збудника нозематозу бджіл ―Nozema apis та щодо більшості збудників основних бактеріальних хвороб бджіл.

Доза та спосіб використання: Препарат «Апінозема» використовують у весінній період:квітень-травень та наприкінці літа і восени: серпень-вересень.

До 10 л цукрового сиропу, приготованого у співвідношенні 1:1, температурою +35°С ÷+40°С,  додають при інтенсивному перемішуванні 20 г препарату «Апінозема» та перемішують до повного розчинення. Отриманий сироп вливають в верхні годівниці з розрахунку 1 л сиропу на одну сім’ю. Загалом процедура лікування  препаратом«Апінозема»  здійснюється  тричі з інтервалом 4-5 днів. Одночасно з лікуванням бджіл заміняють маток на здорових плідних, проводять дезінфекцію вулика, сот та робочого інвентаря, згідно інструкції з дезінфекції пасік.

Застереження: Упаковку з препаратом «Апінозема» слід відкривати на пасіці, безпосередньо перед обробкою бджіл. Мед, зібраний обробленими сім’ями використовують в їжу на загальних підставах.

 Упаковка:   Флакон з препаратом «Апінозема», масою 20 г.

 Умови зберігання: Препарат «Апінозема» слід зберігати лише в упаковці підприємства-виробника в сухому, защищеному від світла місці, недоступному для дітей, при температурі від 0 ºС до + 25ºС.

 Строк придатності: 3 роки від дати виробництва.


Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Апинозема (20гр. на 10 семей)

  • Модель: apteka-44
  • Наличие: Есть в наличии
  • 23.50грн.