Ноземид 10гр. на 40 семей. и 20гр. на 80доз

Ноземид 10гр. на 40 семей. и 20гр. на 80доз

Призначення: Препарат «Ноземид» використовують для профілактики та лікування нозематозу бджіл, змішаних бактеріальних захворювань бджіл.

Форма випуску:  Порошок жовтого кольору.

Склад: D-Глюкоза, природній фунгіцид Ністатин, Аскорбінова кислота, антибіотик Окситетрациклін, Фуразолідон – фармацевтичний лікарський засіб з яскраво вираженою протимікробною дією.

Фармакологична  дія: Активні діючі речовини, що входять до складу препарату «Ноземид», мають широкий спектр лікувальної дії щодо збудника нозематозу бджіл - Nozema apis та щодо більшості збудників основних бактеріальних хвороб бджіл.

Доза та спосіб використання: Препарат «Ноземид» необхідно згодовувати бджолам із канді або цукровим сиропом з розрахунку 0,25 г на одну сім’ю, силою 8-10 вуличок.

Розрахунок на 10 г препарату «Ноземид». Ранньою весною, до першого весняного обльоту препарат «Ноземид» вносять в медово-цукрове тісто (канді) з розрахунку 10 г препарату «Ноземид» на 20 кг канді та згодовують отриману суміш бджолам по 0,5 кг на кожну бджолосім’ю. Після весіннього обльоту препарат «Ноземид» використовують з цукровим сиропом. Спочатку 10 г препарату «Ноземид» розчиняють в 100 мл теплої води та ретельно перемішують з 40 л цукрового сиропу (1:1).

Розрахунок на 10 г препарату «Ноземид». 10 г препарату «Ноземид» вносять в 10 кг медово-цукрового тіста (канді) та згодовують отриману суміш бджолам по 0,5 кг на кожну бджолосім’ю. Після весіннього обльоту препарат «Ноземид» використовують з цукровим сиропом. Спочатку 10 г препарату «Ноземид» розчиняють в 50 мл теплої води та ретельно перемішують з 20 л цукрового сиропу (1:1).

Лікувальний сироп згодовують бджолам двічі  з інтервалом 5-6 днів, наливаючи його в верхні годівниці, з розрахунку 100 мл на 1 рамку з бджолами. Восени, для профілактики нозематозу препарат «Ноземид» використовують з цукровим сиропом в тих же дозах одноразово. Одночасно з лікуванням бджіл заміняють маток на здорових плідних, проводять дезінфекцію вулика, сот та робочого інвентаря, згідно інструкції з дезінфекції пасік.

Застереження: Упаковку препарату «Ноземид» слід відкривати на пасіці, безпосередньо перед обробкою бджіл. Мед, зібраний обробленими сім’ями використовують в їжу на загальних підставах.

 Упаковка:   Флакон з препаратом «Ноземид», масою 10 г. и 20г.

 Умови зберігання: Препарат «Ноземид» слід зберігати лише в упаковці підприємства-виробника в сухому, защищеному від світла місці, недоступному для дітей, при температурі від 0 ºС до + 25ºС.

 Строк придатності: 2 роки від дати виробництва.


Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Ноземид 10гр. на 40 семей. и 20гр. на 80доз

  • Модель: apteka-43
  • Наличие: Есть в наличии
  • 19.00грн.